Remote Entity API (7.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
el: Το μέγιστο σε χαρακτήρες μέγεθος του πεδίου. Αφήστε το κενό για απεριόριστο μέγεθος.

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Changed date
el: Αλλαγμένη ημερομηνία
