Remote Entity API (7.x-1.0-beta7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: ID
eo: Identigilo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Deleted
eo: Forigita

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Entity type
eo: Speco de ento
