Remote Entity API (7.x-1.0-beta7) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: ID
mr: आय डी

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख
