Remote Entity API (7.x-1.0-beta7) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: ID
th: ไอดี

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Text field
th: ช่องข้อความ
