Remote Entity API (7.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: ID
az: İD

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Entity type
az: Varlıq növü
