Remote Entity API (7.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev
