Remote Entity API (7.x-1.0-beta7) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Maximum length
no: Maksimal lengde

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
no: Maksimalt antall tegn feltet kan inneholde. Hvis du ikke fyller ut noe er antallet ubegrenset.

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Size of textfield
no: Størrelse på tekstfelt

en: Deleted
no: Slettet

en: Text field
no: Tekstfelt

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Changed date
no: Endret dato
