Remote Entity API (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད
