Remote Entity API (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
he: האורך המרבי של השדב בתןןים. השאר ריק עבור אורך בלתי מוגבל.

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Deleted
he: נמחק

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה
