Remote Entity API (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Deleted
be: Выдалена

en: Text field
be: Текставае поле

en: Entity type
be: Тып сутнасці
