Remote Site List (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
