Remote Site List (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Active
de: Aktiv

en: Site
de: Website

en: Other
de: Weitere

en: Last checked
de: Zuletzt überprüft

en: About
de: Über

en: Every day
de: Jeden Tag

en: Every 2 weeks
de: Alle 2 Wochen

en: Every week
de: Wöchentlich
