Remote Site List (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Active
es: Activo

en: Site
es: Sitio

en: Other
es: Otro(s)

en: Last checked
es: Última comprobación

en: About
es: Acerca de
