Remote Site List (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Active
et: Aktiivne

en: Site
et: Sait

en: Other
et: Muu

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: About
et: Programmist
