Remote Site List (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Site
sk: Stránka

en: Other
sk: Ostatné

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: About
sk: Informácie o
