Remote Site List (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Active
sv: Aktiv

en: Site
sv: Webbplats

en: Other
sv: Övriga

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: About
sv: Om
