Remote Site List (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Active
uk: Активно

en: Site
uk: Сайт

en: Other
uk: Інше

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: About
uk: Про модуль

en: Every day
uk: Щодня

en: Every week
uk: Щотижня
