Remote Site List (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Active
fa: فعال

en: Site
fa: سایت

en: Drupal
fa: دروپال

en: Other
fa: ساير

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: About
fa: درباره
