Remote Site List (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
