Remote Site List (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Active
pt: Ativo

en: Other
pt: Outros

en: Last checked
pt: Última verificação

en: About
pt: Sobre
