Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Active
az: Aktiv

en: Site
az: Sayt

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında
