Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Active
be: Актыўна

en: Site
be: Сайт

en: Other
be: Іншыя

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: About
be: Аб
