Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Active
fi: Voimassa

en: Site
fi: Sivusto

en: Other
fi: Muu

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: About
fi: Tietoja
