Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Active
fr: Actif

en: Other
fr: Autre

en: Last checked
fr: Vérifié pour la dernière fois

en: About
fr: À propos

en: Every day
fr: Tous les jours

en: Every 2 weeks
fr: Toutes les 2 semaines

en: Every week
fr: Toutes les semaines
