Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Active
hu: Aktív

en: Site
hu: Webhely

en: Other
hu: Egyéb

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: About
hu: Leírás

en: Every day
hu: Minden nap

en: Every week
hu: Minden héten
