Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Active
id: Aktif

en: Site
id: Situs

en: Other
id: Lainnya

en: Last checked
id: Terakhir dicek

en: About
id: Tentang
