Remote Site List (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Active
nl: Actief

en: Site
nl: Website

en: Other
nl: Andere

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: About
nl: Over

en: Every day
nl: Elke dag
