Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Modules
ar: الوحدات

en: Active
ar: نشط

en: Site
ar: موقع

en: Drupal
ar: دروبال

en: Other
ar: آخر

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: About
ar: حول
