Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Modules
ast: Preseos

en: Active
ast: Activu

en: Other
ast: Otru
