Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Active
bn: সক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
