Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Modules
ca: Mòduls

en: Active
ca: Actiu

en: Site
ca: Lloc

en: Other
ca: Altres

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: About
ca: Detalls
