Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Modules
da: Moduler

en: Active
da: Aktiv

en: Other
da: Anden

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: About
da: Om
