Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།
