Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Modules
el: Μονάδες

en: Active
el: Ενεργό

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Other
el: Άλλο

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: About
el: Περί
