Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Active
eo: Aktiva

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Other
eo: Alia
