Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Active
gu: સક્રિય

en: Site
gu: સાઇટ

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
