Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Modules
he: רכיבים

en: Active
he: פעיל

en: Site
he: אתר

en: Drupal
he: דרופל

en: Other
he: אחר

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: About
he: אודות
