Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Active
hi: सक्रिय

en: Site
hi: साइट

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Other
hi: अन्य

en: Last checked
hi: अंतिम बार जांचा गया

en: About
hi: के बारे में
