Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Last checked
hy: Ստուգվել է
