Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Modules
it: Moduli

en: Active
it: Attivo

en: Site
it: Sito

en: Other
it: Altro

en: Last checked
it: Ultimo controllo

en: About
it: Informazioni
