Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Modules
ja: モジュール

en: Active
ja: アクティブ

en: Site
ja: サイト

en: Other
ja: その他

en: Last checked
ja: 最終確認日時

en: About
ja: アバウト
