Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Modules
jv: Modul

en: Active
jv: Aktif

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
