Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Active
km: សកម្ម

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
