Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Modules
lv: Moduļi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Site
lv: Vietne

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par
