Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Active
ml: സജീവമായ
