Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Active
mr: सक्रिय

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Drupal
mr: ड्रुपल
