Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Modules
my: Module များ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
