Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Drupal
ne: ड्रूपल
