Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
