Remote Site List (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Modules
pl: Moduły

en: Active
pl: Aktywne

en: Site
pl: Witryna

en: Other
pl: Inne

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: About
pl: O stronie
